2DIN Autoradia

Rádia s dvojitou přihrádkou vylepšují vzhled každého vozu. Díky své standardní instalační velikosti 2DIN se hodí do každého vozidla a nabízí mnoho skvělých funkcí. Kromě dokonalého zvuku si můžete vybrat i další technické vychytávky s autorádii 2DIN, které z každé jízdy udělají čistou zábavu. Mezi nejžádanější funkce autorádia 2DIN patří:

Autorádia DVD
Autorádia s CD
Autorádia USB
Autorádia s navigací GPS
levná autorádia
Autorádia s MP3

Často je požadována funkce hands-free přes Bluetooth a dotykový displej pro formáty DVD VCD CD MP3 WMA MPEG4 WMA JPEG. Můžete popustit uzdu své fantazii a vybrat si dokonalé autorádio 2DIN pro své vozidlo. Zde na autoradia24.cz určitě najdete ten správný model!

Autorádia 2DIN (o rozměrech 180 mm x 100 mm) vylepšují vzhled každého vozu: Díky své standardní instalační velikosti 2DIN se hodí do každého vozidla a nabízí mnoho skvělých funkcí. Kromě dokonalého zvuku můžete s autorádiem 2DIN zvolit i další technické vychytávky, které promění každou jízdu v čistou zábavu. Mezi nejžádanější funkce autorádia 2DIN patří:

Autorádio DVD, autorádio CD, autorádio USB, autorádio s navigací GPS, levná autorádia, autorádio s MP3

Často je požadována také funkce hands-free přes Bluetooth a dotykový displej pro formáty DVD VCD CD MP3 WMA MPEG4 WMA JPEG. Můžete popustit uzdu své fantazii a vybrat si dokonalé autorádio 2DIN pro své vozidlo: Zde na autoradia24.cz určitě najdete ten správný model!

Co znamená "DIN"?

U autorádií pro motorová vozidla se DIN vztahuje na rozměry horní jednotky audio a video zařízení pro motorová vozidla. Zkratka DIN znamená "Deutsches Institut für Normung", který je zodpovědný za stanovení obchodních norem pro automobilové hlavice na celém světě.

Modernizace

Mezi funkce autorádií 2DIN patří:

Bluetooth hands-free a bezdrátové přehrávání hudby (např. Spotify přes mobilní telefon)

Pomocí Bluetooth můžete rádio připojit k mobilnímu telefonu. Na smartphonu musíte zapnout Bluetooth a v palubním počítači autorádia vyhledat nastavení Bluetooth. Zde najdete dostupná zařízení Bluetooth.

Díky Bluetooth můžete bezdrátově přehrávat hudbu, přistupovat ke kontaktům v mobilním telefonu a telefonovat. Zároveň během jízdy nesundávejte ruce z řídítek.

Rádiový tuner RDS AM FM

Funkce RDS je zkratka pro funkci Radio Data System a označuje schopnost autorádia zobrazovat souběžně se slyšitelným programem stanice další informace, jako je název rozhlasové stanice, název a interpret právě přehrávané skladby a aktuální dopravní zpravodajství.

Automatické vyhledávání stanic (AMS)

Během automatického vyhledávání se často mění pořadí kanálů. Stanice se často přidávají na konec seznamu kanálů. Autorádio 2DIN automaticky sestavuje seznam stanic, který se používá pro automatické vyhledávání stanic.

Port USB pro paměťové karty (až 64 GB)

Pokud rádi posloucháte hudbu uloženou v počítači, můžete ji poslouchat v autě prostřednictvím autorádia 2DIN. Kromě toho se vyplatí poslouchat hudbu z rádia, aniž byste museli vytahovat paměť USB.

Konektor AUX IN na přední straně (3,5 mm jack)

Vstup AUX je analogový vstup pro stereofonní zvukové signály. Pojem "vstup AUX" vychází z anglického slova "auxiliary". Jedná se o vhodný termín, protože pomáhá zesílit a zlepšit kvalitu zvuku zvukových signálů.

Vstup AUX je další a univerzální možností přívodu jakéhokoli zdroje zvukového signálu pro další zpracování. Abyste mohli zařízení připojit přes vstup AUX, budete samozřejmě potřebovat zástrčku s konektorem jack 3,5 mm.

Dálkové ovládání

Dálkovým ovládáním se obvykle rozumí elektronické zařízení, které lze ovládat na krátkou až střední vzdálenost. Prostřednictvím připojení Bluetooth nebo ovládacího panelu můžete velmi snadno zvolit příslušnou funkci autorádia.

Funkce složky

Tato funkce pomáhá ukládat soubory pro lepší přehled. Tímto způsobem se soubory rychleji vyhledávají.

Autorádio s přehrávačem CD

Přehrávač CD je zařízení pro přehrávání kompaktních disků (CD). V dnešní době najdete všude reproduktory, které se připojují k telefonu a dalším zařízením a přehrávají hudbu. CD jsou však stále velkou součástí hudebního průmyslu. Naše 2DIN autorádia s přehrávači CD přehrávají různé audio formáty. Zejména pro milovníky hudby, kteří oceňují dobrou kvalitu zvuku a rádi mají v ruce něco hmatatelného, je vhodné autorádio 2DIN s přehrávačem CD!

Autorádio s přehrávačem MP3 může přehrávat pouze hudbu ve formátu MP3. V tomto formátu jsou digitálně uložené zvukové soubory komprimovány, takže lze výrazně snížit objem dat, což může znamenat nezanedbatelný dopad na kvalitu. Autorádio 2DIN s přehrávačem CD často umí přehrávat formáty MP3, zatímco autorádio s přehrávačem MP3 naopak CD přehrávat neumí. Autorádio 2DIN s přehrávačem CD nabízí krásně navržený obal a brožuru se seznamem skladeb, texty písní, dalšími informacemi a obrázky.

S přehrávačem CD stojí za to si vychutnat i audioknihy. Audioknihy poskytují během jízdy hřejivou a krásnou atmosféru.

Naše autorádia 2DIN s přehrávačem CD mohou přehrávat všechny formáty, např. audio CD, CD-R, CD-RW, formát MP3/WMA.

S přehrávačem CD můžete přijímat všechny rozhlasové stanice ve svém okolí a také vložit své oblíbené disky CD a poslouchat hudbu.

Autorádio s GPS

Tato dodatečná výbava vám pomůže najít nejlepší cestu k místu. Nepotřebujete připojení k internetu. Mapy jsou staženy do zařízení. Mapy se zobrazují na dotykových monitorech s úhlopříčkou až deset palců. Navigační informace se kromě obrazovky zařízení zobrazují na displeji v kokpitu vozidla. Mimo jiné se určuje také rychlost jízdy. Tyto údaje zajímají nejen policii, ale jsou velmi důležité i pro pojišťovny.

Velkou výhodou autorádia 2DIN s navigačním systémem je jeho lepší integrace dvozu. Zařízení jsou propojena s četnými senzory a asistenčními systémy řidiče ve vozidle a jsou integrována do koncepce ovládání kokpitu. Autorádio 2DIN s GPS nabízí stabilní signál GPS, protože antény integrované v autě zajišťují lepší příjem než miniaturní antény v přenosném navigačním systému nebo chytrém telefonu. Navíc i v případě, že v tunelech nebo na podzemních parkovištích není signál GPS, dokáže trvale instalovaný navigační systém určit polohu vozidla z údajů rychloměru a snímačů polohy.

Při poslechu hudby není přehrávač médií rušen hlášením navigačního systému. Během navigačního hlášení se automaticky snížíhlasitost přehrávače médií.

Přístup k mobilnímu telefonu probíhá přes Bluetooth. Na zadní straně autorádií s navigací je také řada přípojek: pro zadní kamery, které pomáhají při couvání, mikrofony pro hands-free hovory, antény GPS, WiFi, přídavné zesilovače, dálkové ovládání na volantu.

Autorádio s DVD

Chcete své auto vylepšit na zábavní centrum na kolech - nebo jen zabavit děti během dlouhých cest? Pak by pro vás mohlo být 2DIN autorádio s DVD přehrávačem to pravé!

Autorádia 2DIN s funkcí DVD jsou vybavena mechanikou, která kromě obvyklých disků CD dokáže přehrávat i disky DVD. Například u hudebních souborů MP3 tak lze poslouchat mnohem delší hudbu, aniž by bylo nutné měnit datový nosič. Kromě toho je DVD mechanika autorádia 2DIN, ale samozřejmě také schopna přehrávat celovečerní film DVD a můžete - když vozidlo stojí, sledovat film na integrované obrazovce. Největší výhodou autorádia 2DIN s DVD je pravděpodobně velká kapacita paměti, kterou DVD poskytuje, protože díky tomu lze na DVD snadno uložit celý film a mnohem více.

Přípojky pro zadní kameru a dálkové ovládání na volantu

Zpětná kamera je jednou z nejmodernějších funkcí couvání v motorovém vozidle. Taková minikamera je určena k tomu, aby vám jako řidiči pomáhala při couvání a parkování. Pomocí bezpečnostní kamery můžete sledovat překážky, osoby nebo zvířata v oblasti zadní části vozidla. Obvykle je kamera umístěna v samostatném držáku registrační značky. Skleněná čočka je obvykle navržena tak, aby poskytovala široký úhel záběru 120 stupňů.

Při parkování je velmi užitečná zadní kamera. Přídavný displej však v autě působí velmi rušivě. Nebylo by tedy špatné, kdybyste mohli na displeji autorádia zobrazit obraz ze zadní kamery. Přesně pro tento účel existují autorádia 2DIN se vstupem pro signál ze zpětné kamery. Všechny modely však mají za cíl udržet mrtvý úhel vozidla co nejmenší.

Souhrn

Nový design autorádií 2DIN se velmi dobře hodí do vašeho vozidla! Nejlepší požitek z jízdy a nejvyšší možná bezpečnost - co víc si může řidič přát? Autorádia 2DIN vynikají v obou oblastech velmi dobře! Autorádia 2DIN představují zcela novou generaci autorádií. Buďte spokojeni s naší skvělou nabídkou autorádií 2DIN! Těšíme se na váš telefonát a rádi vám pomůžeme!