Publikováno Napsat komentář

Autorádio vhodné pro SEAT. Modely 2020

Autorádia pro vozidla Seat mají připojení CAN sběrnice (Controller Area Network), které umožňuje dálkové ovládání na volantu bez dodatečného zapojení. Rádia autosedaček se dodávají s příslušným montážním rámečkem, jakmile se vaše auto objeví v seznamu kompatibilních vozidel v popisu produktu. Autorádio Seat nabízí mnoho skvělých funkcí, díky kterým je každá cesta zážitkem. Milovníci hudby by byli rádi z autorádia AM / FM. Mnoho modelů je vybaveno funkcí RDS. Tato funkce zajišťuje perfektní příjem, protože autorádio Seat automaticky přepne na jiné dostupné frekvence téhož vysílače, když dojde k rušení šumem nebo jiným signálem.

Mnoho autorádií Seat je vybaveno digitálním rádiem DAB / DAB +. Digitální rádio nabízí několik výhod – zobrazení názvu a umělce i mnohem větší škálu stanic. V autorádiu se nachází nejen aktuální hudba, ale i aktuální zprávy: Takto získáte informace o možných dopravních zácpách nebo mimořádných událostech na vaší trase. Je-li požadována změna rádia, mohou být zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety nebo MP3 přehrávače, připojena k autorádiu Seat přes USB nebo AUX-IN. V tomto případě lze také přehrávat video soubory a filmy. Řidič si může během přestávek užívat moderních velkoformátových monitorů HD a funkce videa je k dispozici také cestujícím na zadním sedadle za jízdy. Pokud děti cestují, může to zpestřit a uvolnit cestu.

Je také myslitelný přenos dat přes Bluetooth – ať už jde o hudbu, filmy nebo zvukové knihy. Funkce Bluetooth také pomáhá řidiči uskutečňovat hands-free hovory za jízdy, takže mobilní telefon není držen v ruce a hovor může probíhat prostřednictvím autorádia v autě. Obvyklé funkce telefonu mobilního telefonu – čísla posledních čísel, zmeškaná volání apod. Jsou také k dispozici přes Bluetooth. Pro menší rozptýlení během jízdy lze také aktivovat funkci stmívání – displej lze rychle vypnout, pokud by například měl být oslňující.

Mnoho autorádií v autě nabízí také připojení senzorů parkovacích senzorů a připojení pro couvání. Pokud chcete odpovídající funkce, podívejte se na popis produktu – zde jsou zobrazeny všechny funkce autorádia Seat.

Napsat komentář