Autorádio vhodné pro SEAT. Modely 2020

Autorádia pro vozidla Seat mají připojení CAN sběrnice (Controller Area Network), které umožňuje dálkové ovládání na volantu bez dodatečného zapojení. Rádia autosedaček se dodávají s příslušným montážním rámečkem, jakmile se vaše auto objeví v seznamu kompatibilních vozidel v popisu produktu. Autorádio Seat nabízí mnoho skvělých funkcí, díky kterým je každá cesta zážitkem. Milovníci hudby by byli rádi z autorádia AM / FM. Mnoho modelů je vybaveno funkcí RDS. Tato funkce zajišťuje perfektní příjem, protože autorádio Seat automaticky přepne na jiné dostupné frekvence téhož vysílače, když dojde k rušení šumem nebo jiným signálem.

Mnoho autorádií Seat je vybaveno digitálním rádiem DAB / DAB +. Digitální rádio nabízí několik výhod – zobrazení názvu a umělce i mnohem větší škálu stanic. V autorádiu se nachází nejen aktuální hudba, ale i aktuální zprávy: Takto získáte informace o možných dopravních zácpách nebo mimořádných událostech na vaší trase. Je-li požadována změna rádia, mohou být zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety nebo MP3 přehrávače, připojena k autorádiu Seat přes USB nebo AUX-IN. V tomto případě lze také přehrávat video soubory a filmy. Řidič si může během přestávek užívat moderních velkoformátových monitorů HD a funkce videa je k dispozici také cestujícím na zadním sedadle za jízdy. Pokud děti cestují, může to zpestřit a uvolnit cestu.

Je také myslitelný přenos dat přes Bluetooth – ať už jde o hudbu, filmy nebo zvukové knihy. Funkce Bluetooth také pomáhá řidiči uskutečňovat hands-free hovory za jízdy, takže mobilní telefon není držen v ruce a hovor může probíhat prostřednictvím autorádia v autě. Obvyklé funkce telefonu mobilního telefonu – čísla posledních čísel, zmeškaná volání apod. Jsou také k dispozici přes Bluetooth. Pro menší rozptýlení během jízdy lze také aktivovat funkci stmívání – displej lze rychle vypnout, pokud by například měl být oslňující.

Mnoho autorádií v autě nabízí také připojení senzorů parkovacích senzorů a připojení pro couvání. Pokud chcete odpovídající funkce, podívejte se na popis produktu – zde jsou zobrazeny všechny funkce autorádia Seat.

Napsat komentář