Autorádia vhodná pro VW. Modely 2020

Autorádia VW pro konkrétní vozidlo mají připojení sběrnice CAN (Controller Area Network). To umožňuje dálkové ovládání na volantu bez nutnosti dalších připojení. Pokud je váš model VW zahrnut do seznamu kompatibilních vozidel, bude autorádio VW dodáno s příslušným rámečkem. Díky tomu je vše mnohem snazší – stačí zařízení správně připojit a je připraveno k použití. Další výhodou jsou autorádia s připojením USB nebo vstupem AUX IN. Tato připojení můžete použít k přehrávání zvukových a obrazových souborů z MP3 přehrávače, iPodu nebo smartphonu a nabíjení různých miniaplikací.

Pokud se chcete do cíle dostat bezpečně a rychle, potřebujete kvalitní navigační systém. Mnoho autorádií VW má integrované navigační systémy s mapovým materiálem pro Evropu. Extra GPS anténa („Global Positioning System“) slouží ke zlepšení kvality příjmu signálu a nabízí tak další výhody. Pokud cesta pokračuje mimo Evropu, můžete si také stáhnout navigační aplikace, jako jsou Mapy Google, z autorádií VW se systémem Android. Hry, hudba a filmy jsou k dispozici také jako aplikace nebo online. Filmy, hudba nebo hry mohou poskytovat zábavu na delších cestách. Vezměte prosím na vědomí, že za bezdrátové připojení prostřednictvím vašeho poskytovatele internetu mohou být účtovány další poplatky. Provoz autorádia VW je obvykle možný intuitivně pomocí velkoplošných dotykových monitorů.

Funkce Bluetooth může také poskytnout rozmanitost za jízdy. Tuto funkci lze použít k přehrávání zvukových souborů (hudby nebo zvukových knih) a videa z mobilního telefonu v autorádiu. Funkce hands-free nebo možnost telefonování hands-free za volantem, aniž by bylo nutné vzít mobilní telefon v ruce, je zvláště levná na delších cestách (což by bylo administrativním přestupkem). Funkce handsfree Bluetooth také umožňuje použití telefonního seznamu, což znamená, že máte přístup k vytáčeným a uloženým telefonním číslům.

Pokud rádi posloucháte rádio na cestách, můžete si opravdu vychutnat autorádio VW – většina modelů přijímá rozhlasové stanice prostřednictvím AM / FM frekvencí nebo prostřednictvím novějšího digitálního rádia DAB / DAB + (digitální zvukové vysílání). V každém případě můžete předpokládat dobrou odolnost proti rušení a velké množství vysílačů. Pokud je však signál přerušen, vestavěný rádiový datový systém RDS (Radio Data System) automaticky přepne na alternativní frekvence stejné rozhlasové stanice s lepším příjmem. Jakmile zjistíte, jaké funkce by vaše nové autorádio VW mělo mít, můžete v našem obchodě hledat vhodný model. Všechny potřebné informace najdete v pečlivě sestavených popisech produktů.

Napsat komentář