Autorádia vhodná pro Toyota. Modely 2020

Autorádio Toyota dokáže přesvědčit mnoha skvělými funkcemi. Nabízí vynikající kvalitu příjmu při přehrávání písní nebo zpráv, ale umí více než jen rádio. Díky GPS navigaci se nemůžete ztratit na cestě k cíli a zvolit optimální trasu pro cestu. Velký dotykový displej je uživatelsky přívětivý a velmi snadno použitelný.

Součástí vybavení autorádia Toyota je kapacitní dotykový displej, který vám umožňuje otáčet, přibližovat, posouvat atd. Obrázky a nabízí obzvláště snadnou manipulaci. Autorádio Toyota obvykle nabízí podporu DAB +, pomocí které můžete přijímat digitální rádio na vašem zařízení pomocí adaptéru DAB + Plus. Jakmile má autorádio Toyota CD / DVD přehrávač, můžete do rozhlasového programu přidat své oblíbené písně nebo zvukové knihy.

Autorádio Toyota má obecně také výstup subwooferu, takže můžete těžit z velmi dobré kvality zvuku. Při delších cestách můžete během přestávek sledovat filmy nebo videa v kvalitě HD. Funkci zrcadlení obrazovky lze použít k přenosu obsahu obrazovky smartphonu na obrazovku autorádia Toyota. Tuto funkci podporují pouze smartphony, které mají funkci ladění USB. To je případ většiny telefonů se systémem Android a iPhone 5. Důležité: Obrazovka zařízení iPhone 4 může být také zrcadlena, ale bez přenosu zvuku.

Přehrávání hudby může probíhat alternativně prostřednictvím Bluetooth spojení ze smartphonu s autorádiem Toyota. Protože autorádio má obvykle port USB, můžete také přehrávat hudbu z MP3 přehrávače, tabletu nebo mobilního telefonu. Většina autorádií má navíc audio nebo video vstup AUX a také video výstup (AV-OUT) a audio výstup (AV-OUT).

Barva osvětlení většiny autorádií Toyota může být nastavena podle potřeby a může být změněna v závislosti na vaší náladě. Pokud se chcete při parkování zabezpečit kamerou, autorádio Toyota nabízí zadní kameru nebo vstup přední kamery, ke kterému můžete připojit odpovídající zařízení. Zvláštní předností je vestavěný systém Android – nabízí funkce, které již dobře znáte ze svého smartphonu nebo tabletu: Můžete snadno stáhnout své oblíbené hry, hudbu nebo aplikace a používat je jako obvykle. Například můžete pomocí Map Google určit trasu. Systém Android také umožňuje použití internetu přes WiFi připojení. Vezměte prosím na vědomí náklady na připojení Wi-Fi, které platí ve vašem tarifu. Používání internetu může způsobit další náklady.

Připojení sběrnice CAN (Controller Area Network) je již zabudováno do autorádia Toyota, což znamená, že můžete snadno připojit dálkové ovládání na volantu a použít jej k ovládání vozidla. Vezměte prosím na vědomí seznam kompatibilních vozidel: uvedené modely Toyota jsou dodávány s příslušným rámečkem.

Napsat komentář