Autorádia vhodná pro Mercedes. Modely 2020

Stejně jako všechny modely specifické pro vozidlo v našem obchodě obsahuje autorádio Mercedes připojení CAN sběrnice (Controller Area Network), tj. Specifické připojení Mercedes včetně vhodného adaptéru Canbus. Toto připojení usnadňuje nastavení dálkového ovladače na volantu. Kromě toho je rádiové dálkové ovládání často součástí dodávky: má ergonomický tvar a nabízí rychlou a bezpečnou manipulaci. Navigační systém je integrován do většiny autorádií Mercedes.

Mapový materiál Evropy je uložen v navigačním systému. U většiny modelů je k dispozici také anténa GPS. To vás bezpečně dovede k cíli i mimo Evropu. Mapový materiál Evropa obsahuje informace pro přibližně 50 zemí, včetně Bulharska, Islandu, Monaka a Vatikánu. Odpovídající software je obvykle na kartě microSD. Toto je již ve slotu GPS. Funkce duálního režimu je zvláště praktická pro výlety s rodinou nebo přáteli – umožňuje současně používat dvě různé funkce autorádia, například navigaci lze zobrazit vpředu, zatímco filmy, videa nebo hudbu se přehrávají na zadních sedadlech s dalšími monitory může. Přehrávání hudby a videa nebo filmu je také možné přes USB slot nebo Bluetooth. Můžete také přehrávat soubory z MP3 přehrávače, mobilního telefonu nebo tabletu prostřednictvím často dostupného AV vstupu.

Díky Bluetooth můžete telefonovat za jízdy díky funkci hands-free s funkcí telefonního seznamu.

Autorádio Mercedes má obecně velký dotykový displej v kvalitě HD, takže při přehrávání filmů nebo hudebních souborů nemusíte akceptovat žádnou ztrátu kvality. Obvykle můžete také nastavit různé tapety.

Mnoho autorádií Mercedes nabízí speciální funkci ve formě vestavěného CD a DVD přehrávače – to je zvláště výhodné, pokud byste chtěli poslouchat své oblíbené na cestách nebo chcete-li si nechat přehrát oblíbený film svých dětí. Stejně tak si lze představit přístup k zvukovým knihám během dlouhých cest autem, ať už pro zábavní nebo vzdělávací účely. V rádiu je však spousta hudby a rozmanitosti – existuje mnoho stanic na různých frekvencích. Inteligentní systém RDS zajišťuje, že se zařízení při stejném kmitočtu přepne na stejný vysílač na jiné frekvenci, aniž by se řidič musel rozptylovat nebo zasahovat.

Celkově vzato autorádio Mercedes nabízí moderní zábavní a informační systém pro cestování za vynikající ceny a výkonu. Při objednávce si všimněte seznamů kompatibilních vozidel – pokud je váš model automobilu na seznamu, bude autorádio Mercedes dodáno s příslušným instalačním rámem.

Napsat komentář