Autorádia vhodná pro BMW. Modely 2020

Stejně jako všechny modely specifické pro vozidlo, i autorádio BMW obsahuje připojení sběrnice CAN (Controller Area Network), takže dálkové ovládání na volantu je okamžitě možné. Vezměte prosím na vědomí seznam kompatibilních vozidel: uvedené modely jsou dodávány s příslušným rámečkem. Stačí pouze připojit autorádio a můžete začít používat.

Obzvláště kvalitní autorádia BMW mají integrovaný navigační systém, včetně mapových materiálů pro Evropu. Mnoho modelů autorádií je vybaveno systémem Android, což znamená, že můžete do zařízení stahovat hry a aplikace jako obvykle. Například hry, hudbu nebo filmy si můžete stáhnout a hrát na obrazovce autorádia. Existující mapový materiál můžete rozšířit stažením Map Google a použitím aplikace jako navigační pomůcky na cestách.

Většina obrazovek je vybavena funkcí dotykové obrazovky, a proto je jejich použití obzvláště snadné a intuitivní. S další funkcí Bluetooth můžete přehrávat zvukové soubory z mobilního telefonu v autorádiu. Funkce Bluetooth nebo telefonování bez použití rukou za volantem je také možné přes Bluetooth. Aby bylo možné používat funkci mobilního telefonu jako obvykle, je také možné ji přenést z telefonního seznamu, což znamená, že máte Bluetooth přístup k vybraným a uloženým telefonním číslům v autorádiu.

Přes extra port USB můžete nabíjet mobilní telefon / tablet a další zařízení nebo přehrávat hudební a video soubory na velké obrazovce autorádia. I když zařízení umí více než jen rádio, můžete si užít několik rozhlasových stanic s rádiem AM / FM nebo digitálním rádiem DAB / DAB + (digitální zvukové vysílání). S těmito rádiovými systémy můžete očekávat dobrou odolnost proti rušení a větší množství vysílačů. Vestavěný rádiový datový systém RDS (Radio Data System) zajišťuje, že se zařízení přepne na alternativní frekvence s lepším příjmem stejné rozhlasové stanice, když je hluk, aniž by se řidič musel rozptylovat. Aby nedošlo k rozptylování řidiče, má většina modelů autorádií také tzv. Funkci stmívání – to umožňuje, aby se autorádio vypnulo na cestách, takže displej neoslní.

Vezměte prosím na vědomí informace o produktech jednotlivých modelů autorádií BMW – zde najdete všechny funkce, které má vybrané zařízení.

Napsat komentář